top of page

Joepie de winkel mag terug open gaan !!!

Foto van schrijver: Marleen VerbruggenMarleen Verbruggen

Oh wat hebben we goed nieuws voor jullie !!!

Vorige woensdag is de bevestiging gekomen van de veiligheidsraad dat onze winkel terug open mag !!!


Wij zijn er alvast blij mee dat we jullie terug kunnen helpen met raad en daad.



Uiteraard zijn we begaan met jullie en gaan we een aantal regels hanteren om jullie en onze gezondheid niet in gevaar te brengen.




1. Handen ontsmetten

Aan de ingang van de winkel staat een bus met ontsmettingsmiddel.


We vragen om voor het binnenkomen de handen te ontsmetten en voor de rest zo weinig mogelijk de dingen aan te raken.









2. Mondmasker

We zouden het op prijs stellen dat u een mondmasker opzet als u naar ons komt. Wijzelf dragen ook een mondmasker om u te bedienen om uw gezondheid niet in gevaar te brengen.










3. Hou afstand

Wij houden van de 1,5m afstand-regel, daarom mogen er maximum 2 klanten binnen in onze winkel, die 1,5m van elkaar staan.

Leden van hetzelfde gezin kunnen uiteraard samen staan.

Als er meer dan 2 klanten in de winkel zijn, graag even buiten wachten.

Bij regen kan dat onder een afdakje.





4. Betaal electronisch

We hebben een betaalterminal die contactloos betalen tot 50€ toelaat. Hiervoor moet je bankkaart wel zijn uitgerust natuurlijk.


Ook kan je via de smartphone contactloos betalen via Payconic of Bancontact. We hebben beide toepassingen op de smartphone staan, u kan dus kiezen welke u wil gebruiken. 




5. Proper maken

Alle oppervlakken die worden aangeraakt, of die gevoelig zijn om het virus over te zetten, worden regelmatig gereinigd.





Uiteraard gelden de algemeene regels ook nog steeds...

Als u koorts hebt, blijf dan thuis. Hoesten en niezen in de binnenkant van je elleboog, enz...


Alvast dank om rekening te houden met onze voorschriften zodat we elkaars veiligheid kunnen garanderen.


Groeten en tot binnenkort,

Marleen en Luc.

 
 
 

Comments


bottom of page